Характеристики Хліб нарізний Житній з ароматом меду ТОВ КВФ Рома м/у 0.24кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний Житній з ароматом меду ТОВ КВФ Рома м/у 0.24кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нар Жит ар меду ТОВ КВФ Рома 0.24кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб ТОВ КВФ Рома Житній з ароматом меду нарізний 0.24кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread LLC CPC Roma Rye with honey flavor sliced 0.24kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041528709 | |
|---|---|
| Висота, см | 21 |
| Глибина, см | 5.5 |
| Ширина, см | 8.7 |
| Вага брутто, кг | 0.23 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 0.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.7 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 3.4 |
| г/100г | 44.1 |
| Калорійність, кДж/100г | 866 |
| ккал/100г | 207 |
| Сіль, г/100г | 1 |
| Насичені жири, г/100г | 0.1 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||