Характеристики Морозиво плодово-ягідне Полуниця Хладик п/у 2.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2022-06-03 |
|---|
| Назва (укр.) | Морозиво плодово-ягідне Полуниця Хладик п/у 2.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Морозиво плод-ягідн Полун Хладік 2.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Морозиво Хладик Полуниця плодово-ягідне 2.5кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823009204271 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.3 |
| Глибина, см | 17.6 |
| Ширина, см | 34.7 |
| Вага брутто, кг | 2.562 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 0.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 2.12 |
| Вуглеводи, г/100г | 39.7 |
| Калорійність, ккал/100г | 170 |
| кДж/100г | 711 |