Характеристики Батончик хрусткий Crush Dobrobut м/у 0.02кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Батончик хрусткий Crush Dobrobut м/у 0.02кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Батончик хрусткий Crush Dobrobut 0.02кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Батончик Dobrobut Crush хрусткий 0.02кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bar Dobrobut Crush crispy 0.02kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820269420526 | |
|---|---|
| Висота, см | 4.1 |
| Глибина, см | 2 |
| Ширина, см | 12.0 |
| Вага брутто, кг | 0.02 |
| 4820269420243 | Коробка (30 шт) |
| Висота, см | 12.2 |
| Глибина, см | 22.4 |
| Ширина, см | 9.6 |
| Вага брутто, кг | 0.648 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.048 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 24.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.2 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 35 |
| г/100г | 63 |
| Калорійність, кДж/100г | 2088 |
| ккал/100г | 499 |
| Сіль, г/100г | 0.64 |
| Насичені жири, г/100г | 22.9 |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||