Характеристики Іграшка для гризунів 3.5х5см №6183 Валик з дзвоником дерев'яний Trixie 1шт.
| Назва (укр.) | Іграшка для гризунів 3.5х5см №6183 Валик з дзвоником дерев'яний Trixie 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Іграшка д/гризунів №6183 Вал Trixie 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для гризунів Trixie Валик з дзвоником дерев'яний №6183 3.5*5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Toy for rodents Trixie Wooden roller with bell №6183 3.5*5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4011905061832 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.9 |
| Глибина, см | 3.7 |
| Ширина, см | 8.3 |
| Вага брутто, кг | 0.020 |
| 14011905061839 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 17.6 |
| Глибина, см | 25.9 |
| Ширина, см | 17.1 |
| Вага брутто, кг | 0.206 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.126 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, дерево | ТАК |
| метал | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати лише за цільовим призначенням та з дотриманням звичайних та розумних правил та заходів безпеки. Перед тим, як використовувати, необхідно видалити всі кріплення та зняти упаковку. Рекомендовано промити під чистою проточною водою |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use only for the intended purpose and in compliance with normal and reasonable rules and safety measures. Before use, all fasteners must be removed and the packaging taken off. It is recommended to rinse under clean running water |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | На карті | ||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | |||