Характеристики Іграшка для собак 10мм XS №6254 Wooden pir Fun WauDog 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Игрушка для собак 10мм XS №6254 Wooden pir Fun WauDog 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка для собак 10мм XS №6254 Wooden pir Fun WauDog 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка д/собак №6254 WoodPir WauDog 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка д/собак №6254 WoodPir WauDog 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка для собак WauDog Fun Wooden pir №6254 XS 10мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для собак WauDog Fun Wooden pir №6254 XS 10мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Toy for dogs WauDog Fun Wooden pir №6254 XS 10mm 1pc |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823089388786 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.7 |
| Глибина, см | 2.6 |
| Ширина, см | 12.4 |
| Вага брутто, кг | 0.040 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, полімер | ТАК |
| дерево | ТАК |