Характеристики Іграшка для птахів 19см №5158 Кільце-канат Trixie 1шт.
| Назва (укр.) | Іграшка для птахів 19см №5158 Кільце-канат Trixie 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Іграшка №5158 Кільце-канат Trixie 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для птахів Trixie Кільце-канат №5158 19см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Bird toy Trixie Rope-ring №5158 19cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4011905051581 | |
|---|---|
| Висота, см | 39.2 |
| Глибина, см | 5.5 |
| Ширина, см | 19.3 |
| Вага брутто, кг | 0.192 |
| 14011905051588 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 17.9 |
| Глибина, см | 26.1 |
| Ширина, см | 17.5 |
| Вага брутто, кг | 0.706 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.13 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, метал | ТАК |
| дерево | ТАК |
| сизаль | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати іграшку лише за її цільовим призначенням та з дотриманням звичайних та розумних правил та заходів безпеки. Перед тим, як дати тварині іграшку, необхідно видалити всі кріплення та зняти упаковку. Догляд у разі забруднення: рекомендовано промити під чистою проточною водою |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use the toy only for its intended purpose and in compliance with normal and reasonable safety rules and precautions. Before giving the toy to an animal, all fasteners must be removed and the packaging removed. Care in case of contamination: it is recommended to rinse under clean running water |