Характеристики Іграшка для собак плюш 12см №34748 Їжак Trixie 1шт.
| Назва (укр.) | Іграшка для собак плюш 12см №34748 Їжак Trixie 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Іграшка для собак №34748 Їжак Trixie 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для собак Trixie Їжак №34748 12см плюш 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Dog toy Trixie Hedgehog №34748 12cm plush 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4011905347486 | |
|---|---|
| Висота, см | 18 |
| Глибина, см | 5.9 |
| Ширина, см | 8.9 |
| Вага брутто, кг | 0.018 |
| 14011905347483 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 17.6 |
| Глибина, см | 26.1 |
| Ширина, см | 16.9 |
| Вага брутто, кг | 0.176 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.122 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, плюш | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати іграшку лише за її цільовим призначенням та з дотриманням звичайних та розумних правил та заходів безпеки. Перед тим, як дати тварині іграшку, необхідно видалити всі кріплення та зняти упаковку. Догляд у разі забруднення: рекомендовано використовувати вологий рушник для чищення або проточну воду |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use the toy only for its intended purpose and in compliance with common and reasonable safety rules and precautions. Before giving the toy to your pet, all fasteners and packaging must be removed. Care in case of contamination: it is recommended to use a damp cleaning towel or running water |