Характеристики Іграшка для собак полотно d11см №3471 М'яч футбольний різнокольоровий Trixie 1шт.
| Назва (укр.) | Іграшка для собак полотно d11см №3471 М'яч футбольний різнокольоровий Trixie 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Іграшка №3471 М'яч футбольний Trixie 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для собак Trixie М'яч футбольний різнокольоровий №3471 d11см полотно 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Dog toy Trixie Soccer ball multi-colored №3471 d11cm canvas 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4011905347110 | |
|---|---|
| Висота, см | 9.6 |
| Глибина, см | 9.9 |
| Ширина, см | 9.7 |
| Вага брутто, кг | 0.046 |
| 14011905347117 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 18.1 |
| Глибина, см | 25.8 |
| Ширина, см | 17.5 |
| Вага брутто, кг | 0.402 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.126 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | М'ЯЧИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати іграшку лише за її цільовим призначенням та з дотриманням звичайних та розумних правил та заходів безпеки. Перед тим, як дати тварині іграшку, необхідно видалити всі кріплення та зняти упаковку. Догляд у разі забруднення: рекомендовано використовувати вологий рушник для чищення, не занурювати у воду |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use the toy only for its intended purpose and in compliance with common and reasonable safety rules and precautions. Before giving the toy to an animal, all fasteners and packaging must be removed. Care in case of contamination: it is recommended to use a damp towel for cleaning, do not immerse in water |