Характеристики Іграшка поліестер 30см Котик Томі Yiwu Weibeile Toy Factory 1шт.
| Назва (рос.) | Игрушка полиэстер 30см Котик Томи Yiwu Weibeile Toy Factory 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка поліестер 30см Котик Томі Yiwu Weibeile Toy Factory 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка черн 30см Котик Томи Yiwu 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка чорн 30см Котик Томі Yiwu 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка Yiwu Weibeile Toy Factory Котик Томи полиэстер 30см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка Yiwu Weibeile Toy Factory Котик Томі поліестер 30см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Toy Yiwu Weibeile Toy Factory Kitty Tomi polyester 30cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6294009088877 | |
|---|---|
| Висота, см | 14.8 |
| Глибина, см | 30.7 |
| Ширина, см | 17.3 |
| Вага брутто, кг | 0.252 |
| 16294009088874 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 12.5 |
| Глибина, см | 44.4 |
| Ширина, см | 31.2 |
| Вага брутто, кг | 1.046 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.038 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ІГРАШКА М'ЯКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |