Характеристики Іграшка м'яка поліестер 22см Ведмедик Yiwu Weibeile Toy Factory 1шт.
| Назва (рос.) | Игрушка мягкая полиэстер 22см Медвежонок Yiwu Weibeile Toy Factory 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка м'яка поліестер 22см Ведмедик Yiwu Weibeile Toy Factory 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка мягкая 22см Медвежонок Yiwu 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка м'яка 22см Ведмедик Yiwu1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка мягкая Yiwu Weibeile Toy Factory Медвежонок полиэстер 22см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка м'яка Yiwu Weibeile Toy Factory Ведмедик поліестер 22см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Soft toy Yiwu Weibeile Toy Factory Teddy Bear polyester 22cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2714112290003 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 18.2 |
| Глибина, см | 16.3 |
| Ширина, см | 16.0 |
| Вага брутто, кг | 0.138 |
| 12714112290000 (приватний штрихкод) | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 12.4 |
| Глибина, см | 43.2 |
| Ширина, см | 20.5 |
| Вага брутто, кг | 0.588 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.036 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА М'ЯКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |