Характеристики Іграшка для собак 11см №3242 Сосиска на мотузці Trixie 1шт.
| Назва (укр.) | Іграшка для собак 11см №3242 Сосиска на мотузці Trixie 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Іграшка для собак №3242 Trixie 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для собак Trixie Сосиска на мотузці №3242 11см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Dog toy Trixie Sausage on a rope №3242 11cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4011905032429 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.3 |
| Глибина, см | 3.5 |
| Ширина, см | 9.1 |
| Вага брутто, кг | 0.042 |
| 14011905032426 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 17.2 |
| Глибина, см | 26.5 |
| Ширина, см | 17.1 |
| Вага брутто, кг | 0.282 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.122 |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, вініл | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати іграшку лише за її цільовим призначенням та з дотриманням звичайних та розумних правил та заходів безпеки. Перед тим, як дати тварині іграшку, необхідно видалити всі кріплення та зняти упаковку. Догляд у разі забруднення: рекомендовано використовувати вологий рушник для чищення, не занурювати у воду |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use the toy only for its intended purpose and in compliance with normal and reasonable safety rules and precautions. Before giving the toy to your pet, all fasteners and packaging must be removed. Care in case of contamination: it is recommended to use a damp towel for cleaning, do not immerse in water |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | На карті | ||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | |||