Характеристики Ікра з кабачків Літня ТМ "1" с/б 440г.
| Назва (укр.) | Ікра з кабачків Літня ТМ "1" с/б 440г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ікра з кабачків Літня ТМ "1" 440г |
| Альтернативне найменування (укр) | Ікра з кабачків ТМ "1" Літня 440г |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096516721 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.6 |
| Глибина, см | 8.1 |
| Ширина, см | 8.1 |
| Вага брутто, кг | 0.672 |
| 14823096516728 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 11.9 |
| Глибина, см | 34.7 |
| Ширина, см | 24.8 |
| Вага брутто, кг | 8.088 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.024 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 3.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 1 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 6.5 |
| г/100г | 7 |
| Калорійність, кДж/100г | 266 |
| ккал/100г | 63.5 |
| Сіль, г/100г | 1.6 |
| Насичені жири, г/100г | 0.45 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |