Характеристики Кальмар в соусі унагі з чукою Morelove лоток 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-10-07 |
|---|
| Назва (укр.) | Кальмар в соусі унагі з чукою Morelove лоток 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Кальмар в соус унаг з чук Morelove 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кальмар Morelove в соусі унагі з чукою 0.3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Squid Morelove in unagi sauce with chuka 0.3kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820232620168 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.4 |
| Глибина, см | 4.8 |
| Ширина, см | 13.5 |
| Вага брутто, кг | 0.314 |
| 14820232620165 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 14.0 |
| Глибина, см | 30.4 |
| Ширина, см | 21.0 |
| Вага брутто, кг | 1.406 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.15 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 4 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 17 |
| Вуглеводи, г/100г | 20 |
| з яких цукри, г/100г | 3 |
| Калорійність, ккал/100г | 201 |
| кДж/100г | 840 |
| Сіль, г/100г | 3 |
| ТОВ "Росич-Плюс" | На карті | ||
| ТОВ "Росич-Плюс" | |||