Характеристики Ковбаса Кантрі Rancho в/к в/у 0.22кг.
| Актуальність даних 365 | 2022-09-13 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса Кантрі Rancho в/к в/у 0.22кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Кантрі Rancho в/к в/у 0.22кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Rancho Кантрі варено-копчена 0.22кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079004825 | |
|---|---|
| Висота, см | 15.3 |
| Глибина, см | 4.5 |
| Ширина, см | 5.1 |
| Вага брутто, кг | 0.240 |
| 14823079004822 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 12.6 |
| Глибина, см | 38.2 |
| Ширина, см | 29.6 |
| Вага брутто, кг | 5.104 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.29 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 38 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 13 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.1 |
| Калорійність, ккал/100г | 394.4 |
| кДж/100г | 1650.2 |
| Сіль, г/100г | 3 |
| Цукор, г/100г | 0.1 |