Характеристики Кава натуральна смажена в зернах ТМ "1" м/у 75г.
| Назва (укр.) | Кава натуральна смажена в зернах ТМ "1" м/у 75г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Кава натурал смажен в зернах ТМ "1" 75г |
| Альтернативне найменування (укр) | Кава ТМ "1" натуральна смажена в зернах 75г |
| Альтернативне найменування (англ) | Coffee TM "1" natural roasted beans 75g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823096503677 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.1 |
| Глибина, см | 4.9 |
| Ширина, см | 10.2 |
| Вага брутто, кг | 0.078 |
| 4820097811572 | Коробка (14 шт) |
| Висота, см | 16.8 |
| Глибина, см | 42.4 |
| Ширина, см | 18.1 |
| Вага брутто, кг | 1.274 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.182 |
|---|---|
| кг | 0.146 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Метод обробки | В ЗЕРНАХ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Місце походження сировини | ІНДІЯ |
| КОЛУМБІЯ | |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| Вид продукції | КАВА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Сорт | АРАБІКА |
| РОБУСТА | |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Зерна кави помолоти, 1 порцію меленої кави (1 десертна ложка) засипати у джезву (турку), залити водою, варити на повільному вогні до першого закипання. Дати настоятися 5-7хв. Цукор, молоко додати за смаком. Для заварювання в чашці: зерна кави помолоти, 2 чайні ложки меленої кави залити окропом та дати настоятися декілька хвилин |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Grind coffee beans, put 1 portion of ground coffee (1 dessert spoon) into a cezve (Turkish coffee pot), pour water, cook on low heat until the first boil. Let it steep for 5-7min. Add sugar, milk to taste. For brewing in a cup: grind coffee beans, pour boiling water over 2 teaspoons of ground coffee and let steep for a few minutes |