Характеристики Кава натуральна смажена в зернах з ароматом ірландського крему Crema Irlandese Ferarra в/ґ м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-25 |
|---|
| Назва (рос.) | Кофе натуральный жареный в зернах с ароматом ирландского крема Crema Irlandese Ferarra в/с м/у 1кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Кава натуральна смажена в зернах з ароматом ірландського крему Crema Irlandese Ferarra в/ґ м/у 1кг |
| Коротка назва (рос.) | Кофе жар в зернах Crem Irlan Ferarra 1кг |
| Коротка назва (укр.) | Кава смаж в зерн Crema Irlan Ferarra 1кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Кофе Ferarra Crema Irlandese натуральный жареный в зернах высший сорт 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кава Ferarra Crema Irlandese натуральна смажена в зернах вищий ґатунок 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Coffee Ferarra Crema Irlandese natural roasted beans highest grade 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820198875183 | |
|---|---|
| Висота, см | 32.9 |
| Глибина, см | 8.9 |
| Ширина, см | 15.0 |
| Вага брутто, кг | 1.018 |
| 4820198875190 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 25.8 |
| Глибина, см | 37.4 |
| Ширина, см | 24.2 |
| Вага брутто, кг | 6.394 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.286 |
|---|---|
| кг | 0.3 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Метод обробки | В ЗЕРНАХ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Ступінь обсмаження | СЕРЕДНЄ |
| Місце походження сировини | ІНДІЯ |
| БРАЗИЛІЯ | |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| АТ "Мономах" | На карті | ||
| АТ "Мономах" | |||