Характеристики Кава натуральна смажена в зернах Horeca Ferarra 1ґ м/у 2кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-25 |
|---|
| Назва (рос.) | Кофе натуральный жареный в зернах Horeca Ferarra 1с м/у 2кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Кава натуральна смажена в зернах Horeca Ferarra 1ґ м/у 2кг |
| Коротка назва (рос.) | Кофе натурал в зернах Horeca Ferarra 2кг |
| Коротка назва (укр.) | Кава натурал в зернах Horeca Ferarra 2кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Кофе Ferarra Horeca натуральный жареный в зернах первый сорт 2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кава Ferarra Horeca натуральна смажена в зернах перший ґатунок 2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Coffee Ferarra Horeca natural roasted beans 1 grade 2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820097818465 | |
|---|---|
| Висота, см | 41.4 |
| Глибина, см | 8.9 |
| Ширина, см | 20.4 |
| Вага брутто, кг | 2.024 |
| 4820198879198 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 26.0 |
| Глибина, см | 37.4 |
| Ширина, см | 24.0 |
| Вага брутто, кг | 6.364 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.292 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Метод обробки | В ЗЕРНАХ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Ступінь обсмаження | СЕРЕДНЄ |
| Місце походження сировини | БРАЗИЛІЯ |
| ІНДІЯ | |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| АТ "Мономах" | На карті | ||
| АТ "Мономах" | |||