Характеристики Кава натуральна смажена в зернах Classico Crema E Gusto Lavazza м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-01-30 |
|---|
| Назва (укр.) | Кава натуральна смажена в зернах Classico Crema E Gusto Lavazza м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Кава в зерн Crema E Gusto Lavazza 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кава Lavazza Crema E Gusto Classico натуральна смажена в зернах 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Coffee Lavazza Crema E Gusto Classico natural roasted beans 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 8000070051003 | |
|---|---|
| Висота, см | 27.9 |
| Глибина, см | 9.3 |
| Ширина, см | 16.1 |
| Вага брутто, кг | 1.032 |
| 8000070051010 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 25.2 |
| Глибина, см | 39.2 |
| Ширина, см | 15.6 |
| Вага брутто, кг | 4.424 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.296 |
|---|---|
| кг | 0.336 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Метод обробки | В ЗЕРНАХ |
|---|---|
| ГМО | НІ |
| Органічний продукт | НІ |
| Ступінь обсмаження | СЕРЕДНЄ |
| Вид продукції | КАВА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Сорт | РОБУСТА |
| АРАБІКА | |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Підходить для різних способів приготування кави |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Suitable for various coffee brewing methods |
| ТОВ "ТД "Асканія" | На карті | ||
| ТОВ "ТД "Асканія" | |||