Характеристики Кекс Столичний ПМП Два млина к/у 0.4кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-07-15 |
|---|
| Назва (укр.) | Кекс Столичний ПМП Два млина к/у 0.4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Кекс Столичний ПМП Два млина к/у 0.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кекс ПМП Два млина Столичний 0.4кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cake PSE Dva mlyna Capital 0.4kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820213349040 | |
|---|---|
| Висота, см | 7.4 |
| Глибина, см | 20.8 |
| Ширина, см | 14.8 |
| Вага брутто, кг | 0.528 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 16.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4.5 |
| Вуглеводи, г/100г | 50.5 |
| з яких цукри, г/100г | 31.2 |
| Калорійність, ккал/100г | 365 |
| кДж/100г | 1528 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жири, г/100г | 4.3 |
| ПМП "Два млина" | На карті | ||
| ПМП "Два млина" | |||