Характеристики Кекс з родзинками Два млина к/у 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-02-17 |
|---|
| Назва (укр.) | Кекс з родзинками Два млина к/у 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Кекс з родзинками Два млина 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кекс Два млина з родзинками 0.35кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820213340795 | |
|---|---|
| Висота, см | 4.9 |
| Глибина, см | 20.2 |
| Ширина, см | 15.0 |
| Вага брутто, кг | 0.396 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 16.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 44.4 |
| з яких цукри, г/100г | 22.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 398 |
| кДж/100г | 1666 |
| Сіль, г/100г | 0.06 |
| Насичені жири, г/100г | 1.8 |
| ПМП "Два млина" | На карті | ||
| ПМП "Два млина" | |||