Характеристики Порошок кисневий Універсальний ТМ "1" 500г.
| Назва (укр.) | Порошок кисневий Універсальний ТМ "1" 500г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Порошок кисневий Універсал ТМ "1" 500г |
| Альтернативне найменування (укр) | Порошок кисневий ТМ "1" Універсальний 500г |
| Альтернативне найменування (англ) | Oxygen powder TM "1" Universal 500g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096519098 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.9 |
| Глибина, см | 4 |
| Ширина, см | 14.2 |
| Вага брутто, кг | 0.522 |
| 2714435560005 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 13.4 |
| Глибина, см | 29.7 |
| Ширина, см | 20.3 |
| Вага брутто, кг | 5.368 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.148 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Класифікація | БЕСФОСФАТНІ |
| Вид прання | АВТОМАТ |
| Сортування білизни | БУДЬ-ЯКА |
| Тип тканини | ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ТКАНИНИ (КРІМ ВОВНИ ТА ШОВКУ) |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для посилення дії основного прального засобу: додайте 10-20г під час кожного завантаження пральної машини. Щоб отримати найкращий результат, періть у воді температурою 60°С або вище. Замочіть тканину на 30 хвилин або довше, а потім періть, як звичайно. Для попереднього замочування: додайте 10-20г засобу у 2 літри гарячої води. Використовуйте як універсальний побутовий очищувач: щоб відчистити стільниці, раковини, керамічну плитку тощо, посипте поверхню сухим порошком і ретельно потріть вологою губкою або ганчіркою. Як слід змийте, Щоб очистити від нальоту кавник або чайник, наповніть їх гарячою водою або окропом і додайте 5-10г засобу. Залиште на годину або довше. Злийте розчин і ретельно сполосніть |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | To enhance the effect of the main washing agent: add 10-20g during each load of the washing machine. For best results, wash in water of 60°C or higher. Soak the fabric for 30 minutes or longer and then wash as normal. For pre-soaking: add 10-20g of product to 2 litres of hot water. Use as an all-purpose household cleaner: To clean worktops, sinks, ceramic tiles, etc., sprinkle dry powder on the surface and rub thoroughly with a damp sponge or cloth. To clean a coffee pot or kettle, fill it with hot water or boiling water and add 5-10g of the product. Leave for an hour or longer. Drain the solution and rinse thoroughly |