Характеристики Стружка кокосова дрібна зі зниженим вмістом жиру 1-2.8мм Cookit м/у 500г.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-19 |
|---|
| Назва (рос.) | Стружка кокосовая мелкая с пониженным содержанием жира 1-2.8мм Cookit м/у 500г |
|---|---|
| Назва (укр.) | Стружка кокосова дрібна зі зниженим вмістом жиру 1-2.8мм Cookit м/у 500г |
| Коротка назва (рос.) | Стружка кокосовая мелк пониж Cookit 500г |
| Коротка назва (укр.) | Стружка кокосова дрібн зниж Cookit 500г |
| Альтернативне найменування (рос) | Стружка кокосовая Cookit мелкая с пониженным содержанием жира 1-2.8мм 500г |
| Альтернативне найменування (укр) | Стружка кокосова Cookit дрібна зі зниженим вмістом жиру 1-2.8мм 500г |
| Альтернативне найменування (англ) | Coconut flakes Cookit small with reduced fat 1-2.8mm 500g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820251840875 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.2 |
| Глибина, см | 8.3 |
| Ширина, см | 15.6 |
| Вага брутто, кг | 0.516 |
| 14820251840872 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 22.0 |
| Глибина, см | 40.4 |
| Ширина, см | 31.6 |
| Вага брутто, кг | 5.586 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 250015465343 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 22.6 |
| Глибина, см | 41.4 |
| Ширина, см | 31.4 |
| Вага брутто, кг | 5.648 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.488 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 51.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.1 |
| Вуглеводи, г/100г | 38.6 |
| з яких цукри, г/100г | 3.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 646 |
| кДж/100г | 2704 |
| Клітковина, г/100г | 33.9 |
| Сіль, г/100г | 0.07 |
| Насичені жири, г/100г | 49.8 |
| ТОВ "Бест вей фудз" | |||
| ТОВ "Бест вей фудз" | |||