Характеристики Ковбаса Сушена з яловичиною Ранчо с/к в/с м/у 0.34кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-01 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса Сушена з яловичиною Ранчо с/к в/с м/у 0.34кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Сушеная з ялов Ранчо с/к 0.34кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Ранчо Сушена з яловичиною сирокопчена вищий сорт 0.34кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Ranchо Dried with beef raw smoked highest grade 0.34kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823079002142 | |
|---|---|
| Висота, см | 37.3 |
| Глибина, см | 4.3 |
| Ширина, см | 8.6 |
| Вага брутто, кг | 0.342 |
| 14823079002149 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 13.0 |
| Глибина, см | 38.8 |
| Ширина, см | 29.0 |
| Вага брутто, кг | 4.336 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.232 |
|---|---|
| кг | 0.336 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 42 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 14 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.1 |
| з яких цукри, г/100г | 0.1 |
| Калорійність, кДж/100г | 1817.5 |
| ккал/100г | 434.4 |
| Сіль, г/100г | 5.8 |
| Насичені жири, г/100г | 17.1 |
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||