Характеристики Коло надувне d119см №36401 Breeze Rider Bestway 1шт.
| Назва (укр.) | Коло надувне d119см №36401 Breeze Rider Bestway 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Коло №36401 Breeze Rider Bestway 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Коло надувне Bestway Breeze Rider №36401 d119см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Inflatable ring Bestway Breeze Rider №36401 d119cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6941607347522 | |
|---|---|
| Висота, см | 20 |
| Глибина, см | 6.3 |
| Ширина, см | 20.1 |
| Вага брутто, кг | 0.820 |
| 46941607347520 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 22.3 |
| Глибина, см | 39.2 |
| Ширина, см | 22.1 |
| Вага брутто, кг | 5.350 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.43 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | КОЛО |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ПЛАВАННЯ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Надування: відкрийте повітряний клапан і надуйте виріб. Закрийте клапан корком і вдавіть його у виріб повністю до крайки. Ніколи не надувайте виріб надміру і не використовуйте для цього стиснене повітря. Здування: витягніть корок і стисніть основу клапана з боків, поки не вийде все повітря. Чищення та зберігання: після здування очистіть виріб вологою ганчіркою. Перевіряйте виріб на відсутність пошкоджень перед початком та під час кожного сезону |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Inflate: Open the air valve and inflate the product. Close the valve with the cork and press it all the way into the product. Never overinflate the product and never use compressed air. To deflate: Pull out the cork and squeeze the valve base from the sides until all the air is released. Cleaning and storage: After deflation, clean the product with a damp cloth. Check the product for damage before and during each season |