Характеристики Соус грибний швидкого приготування Knorr ст 0.84кг.
| Актуальність даних 365 | 2021-09-18 |
|---|
| Назва (укр.) | Соус грибний швидкого приготування Knorr ст 0.84кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Соус грибний швид приготув Knorr 0.84кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Соус Knorr грибний швидкого приготування 0.84кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 8712100477256 | |
|---|---|
| Висота, см | 22.2 |
| Глибина, см | 11.6 |
| Ширина, см | 13.0 |
| Вага брутто, кг | 0.958 |
| 8712100198311 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 23.0 |
| Глибина, см | 35.0 |
| Ширина, см | 26.8 |
| Вага брутто, кг | 5.960 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.23 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 11 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 9.8 |
| Вуглеводи, г/100г | 57 |
| Калорійність, кДж/100г | 1524 |
| ккал/100г | 366 |