Характеристики Корм консервований повнораціонний паштет для дорослих котів З куркою ТМ "1" д/п 100г.
| Назва (укр.) | Корм консервований повнораціонний паштет для дорослих котів З куркою ТМ "1" д/п 100г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм паштет д/котів З курк ТМ "1" 100г |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм консервований ТМ "1" З куркою повнораціонний паштет для дорослих котів 100г |
| Альтернативне найменування (англ) | Canned feed ТМ "1" With chicken сomplete pate for adult cats 100g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823096518589 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.8 |
| Глибина, см | 2.9 |
| Ширина, см | 9.2 |
| Вага брутто, кг | 0.100 |
| 14823096518586 | Коробка (24 шт) |
| Висота, см | 14.0 |
| Глибина, см | 38.6 |
| Ширина, см | 10.0 |
| Вага брутто, кг | 2.560 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.08 |
|---|---|
| кг | 0.16 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Калорійність, ккал/100г | 85 |
|---|---|
| Волога, % | 75 |
| Сира клітковина, % | 0.3 |
| Сира зола, % | 1 |
| Сирий жир, % | 35 |
| Сирий білок, % | 11 |
| Кальцій (Ca), %/100г | 0.4 |
|---|