Характеристики Корм сухий для дорослих собак усіх порід з куркою Simba м/у 10кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-28 |
|---|
| Назва (рос.) | Корм сухой для взрослых собак всех пород с курицей Simba м/у 10кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Корм сухий для дорослих собак усіх порід з куркою Simba м/у 10кг |
| Коротка назва (рос.) | Корм д/соб всех пород с куриц Simba 10кг |
| Коротка назва (укр.) | Корм д/соб усіх порід з курк Simba 10кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Корм сухой Simba с курицей для взрослых собак всех пород 10кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Simba з куркою для дорослих собак усіх порід 10кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry food Simba with chicken for adult dogs all breeds 10kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 8009470009850 | |
|---|---|
| Висота, см | 66.2 |
| Глибина, см | 8 |
| Ширина, см | 35.2 |
| Вага брутто, кг | 10.170 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Тара транспортної упаковки | НЕМАЄ |
| Калорійність, ккал/кг | 3540 |
|---|---|
| Сира клітковина, % | 4 |
| Сира зола, % | 9.5 |
| Сирий жир, % | 8 |
| Сирий білок, % | 21 |
| ТОВ "Крайтекс-Сервіс" | На карті | ||
| ТОВ "Крайтекс-Сервіс" | |||