Характеристики Корм сухий повнораціонний для дорослих котів з рибою ТМ "1" м/у 400г.
| Назва (укр.) | Корм сухий повнораціонний для дорослих котів з рибою ТМ "1" м/у 400г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий д/котів з рибою ТМ "1" 400г |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий ТМ "1" з рибою повнораціонний для дорослих котів 400г |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry food ТМ "1" with fish complete for adult cats 400g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096512068 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.5 |
| Глибина, см | 4.8 |
| Ширина, см | 16.8 |
| Вага брутто, кг | 0.410 |
| 2713655590175 (приватний штрихкод) | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 26.8 |
| Глибина, см | 41.2 |
| Ширина, см | 31.1 |
| Вага брутто, кг | 6.492 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.342 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Калорійність, кДж/100г | 1557 |
|---|---|
| ккал/100г | 372 |
| Акцизний товар | НІ |
|---|