Характеристики Корм сухий повнораціонний для дорослих собак Regular JosiDog м/у 10кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-30 |
|---|
| Назва (укр.) | Корм сухий повнораціонний для дорослих собак Regular JosiDog м/у 10кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий д/собак Regular JosiDog 10кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий JosiDog Regular повнораціонний для дорослих собак 10кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry food JosiDog Regular complete for adult dogs 10kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4032254782926 | |
|---|---|
| Висота, см | 57.8 |
| Глибина, см | 8.6 |
| Ширина, см | 37.8 |
| Вага брутто, кг | 10.070 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, % | 15 |
|---|---|
| Білки, % | 25 |
| Сира клітковина, % | 2.6 |
| Сира зола, % | 8 |
| ТОВ "Крайтекс-Сервіс" | На карті | ||
| ТОВ "Крайтекс-Сервіс" | |||