Характеристики Ковбаса варена Бутербродна Фарро 1c м/у 0.45кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-05-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса варена Бутербродна Фарро 1c м/у 0.45кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса варена Бутербродна Фарро 0.45кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Фарро Бутербродна варена перший сорт 0.45кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Farro Sandwich boiled 1 grade 0.45kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820018321241 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.5 |
| Глибина, см | 6.7 |
| Ширина, см | 6.7 |
| Вага брутто, кг | 0.460 |
| 14820018321248 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 18.0 |
| Глибина, см | 38.8 |
| Ширина, см | 24.0 |
| Вага брутто, кг | 5.652 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.132 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 19 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0 |
| г/100г | 2.4 |
| Калорійність, кДж/100г | 913.8 |
| ккал/100г | 221 |
| Сіль, г/100г | 1.8 |
| Насичені жири, г/100г | 6.3 |
| ПрАТ "Кременчукм'ясо" | На карті | ||
| ПрАТ "Кременчукм'ясо" | |||