Характеристики Козинак рисовий ТМ "1" м/у 50г.
| Назва (укр.) | Козинак рисовий ТМ "1" м/у 50г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Козинак рисовий ТМ "1" м/у 50г |
| Альтернативне найменування (укр) | Козинак ТМ "1" рисовий 50г |
| Альтернативне найменування (англ) | Kozynak TM "1" rice 50g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096520803 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.3 |
| Глибина, см | 2.6 |
| Ширина, см | 8.5 |
| Вага брутто, кг | 0.052 |
| 2714659990008 (приватний штрихкод) | Коробка (22 шт) |
| Висота, см | 18.0 |
| Глибина, см | 35.0 |
| Ширина, см | 22.1 |
| Вага брутто, кг | 1.366 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.222 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 0.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 3.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 49.85 |
| г/100г | 92.2 |
| Калорійність, ккал/100г | 384 |
| кДж/100г | 1607 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 0.02 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |