Характеристики Крем кондитерський 26% ультрапастеризований для збивання ProFood т/п 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-10-02 |
|---|
| Назва (укр.) | Крем кондитерський 26% ультрапастеризований для збивання ProFood т/п 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Крем кондитерський 26% ProFood 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Крем кондитерський ProFood ультрапастеризований для збивання 26% 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cream pastry ProFood ultra-pasteurized whipping 26% 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820222763219 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.5 |
| Глибина, см | 6.4 |
| Ширина, см | 7.3 |
| Вага брутто, кг | 1.010 |
| 4820222763240 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 26.4 |
| Глибина, см | 39.8 |
| Ширина, см | 15.6 |
| Вага брутто, кг | 12.338 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.218 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 26 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 0.1 |
| Вуглеводи, г/100г | 11 |
| з яких цукри, г/100г | 11 |
| Жирність, % | 26 |
| Калорійність, кДж/100г | 1151 |
| ккал/100г | 278 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жири, г/100г | 26 |