Характеристики Коло надувне для дітей від 10років d91см №36016b Bestway 1шт.
| Назва (укр.) | Коло надувне для дітей від 10років d91см №36016b Bestway 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Коло надувне d91см №36016b Bestway 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Коло надувне Bestway №36016b d91см для дітей від 10-ти років 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Inflatable circle Bestway №36016b d91cm for children from 10 years old 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 6942138930573 | |
|---|---|
| Висота, см | 28.3 |
| Глибина, см | 2.7 |
| Ширина, см | 17.6 |
| Вага брутто, кг | 0.256 |
| 66942138930575 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 27.5 |
| Глибина, см | 22.0 |
| Ширина, см | 18.1 |
| Вага брутто, кг | 3.426 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.354 |
|---|---|
| кг | 0.256 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | КОЛО |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ПЛАВАННЯ |
| Кількість, шт. | 1 |