Характеристики Крупа гречана проділ ТМ "1" м/у 800г.
| Назва (укр.) | Крупа гречана проділ ТМ "1" м/у 800г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Крупа гречана проділ ТМ "1" м/у 800г |
| Альтернативне найменування (укр) | Крупа гречана ТМ "1" проділ 800г |
| Альтернативне найменування (англ) | Buckwheat groats TM "1" parted 800g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096513935 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.9 |
| Глибина, см | 5.4 |
| Ширина, см | 12.4 |
| Вага брутто, кг | 0.794 |
| 14823096513932 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 19.1 |
| Глибина, см | 46.8 |
| Ширина, см | 34.9 |
| Вага брутто, кг | 15.912 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.032 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 3.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 12.6 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 1.4 |
| г/100г | 57.1 |
| Калорійність, кДж/100г | 1290.7 |
| ккал/100г | 308.5 |
| Сіль, г/100г | 0.01 |
| Насичені жири, г/100г | 0.6 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |