Характеристики Курча у маринаді Цибуля та трави Курка по-домашньому в/у 0.9кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-11-03 |
|---|
| Назва (укр.) | Курча у маринаді Цибуля та трави Курка по-домашньому в/у 0.9кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Курча Цибул та трав Курка по-домаш 0.9кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Курча Курка по-домашньому Цибуля та трави у маринаді 0.9кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Chicken Kurka po-domashnomu Onion and herbs in marinade 0.9kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823116841079 | |
|---|---|
| Висота, см | 30.9 |
| Глибина, см | 5.8 |
| Ширина, см | 21.5 |
| Вага брутто, кг | 0.930 |
| 4823116841062 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 16 |
| Глибина, см | 57.6 |
| Ширина, см | 39.0 |
| Вага брутто, кг | 4.986 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 1.266 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПЛАСТИКОВА |
| Жири, г/100г | 18 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 17.7 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0.7 |
| г/100г | 1.2 |
| Калорійність, ккал/100г | 238 |
| кДж/100г | 989 |
| Сіль, г/100г | 0.6 |
| Насичені жири, г/100г | 0 |
|
На карті | ||
| Приватне акціонерне товариство "МХП" | |||