Характеристики Лежак для тварин 60х40см Rest+ Diego 1шт.
| Назва (укр.) | Лежак для тварин 60х40см Rest+ Diego 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Лежак д/тварин 60х40см Rest+ Diego 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Лежак Diego Rest+ для тварин 60*40см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Bed Diego Rest+ for animals 60*40cm 1pc |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820251910028 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.9 |
| Глибина, см | 51.2 |
| Ширина, см | 71.8 |
| Вага брутто, кг | 2.204 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ПІДСТИЛКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Застосовується в якості спального місця для тварини |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Used as a sleeping place for an animal |
| ТУ У | 14.1-22676583-068:2017 |
|---|