Характеристики Лящ патраний Добра риба х/к б/г в/у 0.278кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Лящ патраний Добра риба х/к б/г в/у 0.278кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Лящ патраний Добра риба х/к б/г 0.278кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Лящ Добра риба патраний холодного копчення без голови 0.278кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bream Dobra ryba gutted cold smoked without head 0.278kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 9869005719406 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 37.2 |
| Глибина, см | 3.8 |
| Ширина, см | 11.9 |
| Вага брутто, кг | 0.290 |
| 19869005719403 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 8.0 |
| Глибина, см | 40.6 |
| Ширина, см | 30.4 |
| Вага брутто, кг | 3.406 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.506 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 30 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| Калорійність, кДж/100г | 690.4 |
| ккал/100г | 165 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||