Характеристики Вироби макаронні Ріжки любительські Marka Promo м/у 1кг.
| Назва (укр.) | Вироби макаронні Ріжки любительські Marka Promo м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Вироби макар Ріжк любит Marka Promo 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Вироби макаронні Marka Promo Ріжки любительські 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Pasta products Marka Promo Horns amateur 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823088800579 | |
|---|---|
| Висота, см | 29.9 |
| Глибина, см | 8.4 |
| Ширина, см | 17.1 |
| Вага брутто, кг | 1.002 |
| 14823088800576 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 24.8 |
| Глибина, см | 35.4 |
| Ширина, см | 30.4 |
| Вага брутто, кг | 10.072 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.052 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Жири, г/100г | 1.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10.5 |
| Вуглеводи, г/100г | 70.5 |
| з яких цукри, г/100г | 1.6 |
| Калорійність, кДж/100г | 1425 |
| ккал/100г | 336 |
| Сіль, г/100г | 0.02 |
| Насичені жири, г/100г | 0.2 |
| Містить глютен | ТАК |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Вид продукції | МАКАРОНИ |
|---|---|
| Походження | ПШЕНИЧНА КРУПА |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Тип макаронних виробів | РІЖКИ |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Макаронні вироби занурити у підсолену киплячу воду чи бульйон (на 100г виробів не менше 1л). Варити до готовності на слабкому вогні, помішуючи. Після приготування, відкинути на друшляк та промити холодною кип'яченою водою. Рекомендовано на 1л води додати сіль 1/3 чайної ложки на кожні 100г макаронів |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Dip the pasta in salted boiling water or broth (at least 1l per 100g of pasta). Cook until tender over low heat, stirring. After cooking, drain in a colander and rinse with cold boiled water. It is recommended to add 1/3 teaspoon of salt per 100g of pasta to 1l of water |