Характеристики Борошно для піци з м'яких сортів пшениці Metro Chef м/у 5кг.
| Назва (укр.) | Борошно для піци з м'яких сортів пшениці Metro Chef м/у 5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Борошно для піци Metro Chef 5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Борошно Metro Chef для піци з м'яких сортів пшениці 5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Flour Metro Chef for pizza from soft wheat varieties 5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820284565189 | |
|---|---|
| Висота, см | 28.1 |
| Глибина, см | 13 |
| Ширина, см | 20.4 |
| Вага брутто, кг | 5.012 |
| Жири, г/100г | 1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 11 |
| Вуглеводи, г/100г | 71 |
| з яких цукри, г/100г | 1 |
| Калорійність, ккал/100г | 340 |
| кДж/100г | 1443 |
| Клітковина, г/100г | 2.5 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 0.2 |
| Містить глютен | ТАК |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| Вид продукції | БОРОШНО |
|---|---|
| Походження | ПШЕНИЦЯ |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Додавати дріжджі до тіста в кількості від 2% до 3% в залежності від температури навколишнього середовища обробки тіста. Замісити тісто та дати піднятися протягом 30-60 хвилин, потім розкачати на деку, після цього лишити підніматися впродовж 60-90 хвилин. Щоб виріб був більш хрустким, рекомендовано працювати з невеликою кількістю дріжджів та загальним часом вистоювання тіста приблизно 3-4 години |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Add yeast to the dough in an amount of 2% to 3%, depending on the ambient temperature of the dough processing. Knead the dough and let it rise for 30-60 minutes, then roll it out on a baking sheet and leave it to rise for 60-90 minutes. To make the product more crispy, it is recommended to work with a small amount of yeast and the total proofing time of the dough is about 3-4 hours |
| Гірчиця та продукти з гірчиці | МОЖЕ МІСТИТИ СЛІДИ |
|---|---|
| Пшениця та продукти з пшениці | ТАК |
| Соєві боби та продукти з них | МОЖЕ МІСТИТИ СЛІДИ |