Характеристики Морозиво 13% з шоколадним смаком Каштан зі Львова Лімо м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-03-28 |
|---|
| Назва (укр.) | Морозиво 13% з шоколадним смаком Каштан зі Львова Лімо м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Морозиво шок Каштан зі Львова Лімо 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Морозиво Лімо Каштан зі Львова з шоколадним смаком 13% 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Ice сream Limo Chestnut from Lviv with chocolate flavor 13% 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820005926015 | |
|---|---|
| Висота, см | 28.5 |
| Глибина, см | 9 |
| Ширина, см | 9 |
| Вага брутто, кг | 0.988 |
| 1230001235609 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 19.6 |
| Глибина, см | 29.0 |
| Ширина, см | 19.6 |
| Вага брутто, кг | 4.144 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.192 |
|---|
| Жири, г/100г | 13.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 2.4 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 16.3 |
| г/100г | 21.6 |
| Калорійність, кДж/100г | 912.3 |
| ккал/100г | 218.7 |
| Сіль, г/100г | 0.6 |
| Насичені жири, г/100г | 5.1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|