Характеристики Морозиво з комбінованим складом сировини Полуничне Рудь п/у 2.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-24 |
|---|
| Назва (укр.) | Морозиво з комбінованим складом сировини Полуничне Рудь п/у 2.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Морозиво Полуничне Рудь п/у 2.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Морозиво Рудь Полуничне з комбінованим складом сировини 2.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Ice cream Rud Strawberry with a combined composition of raw materials 2.5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820154721776 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.6 |
| Глибина, см | 38.8 |
| Ширина, см | 19.6 |
| Вага брутто, кг | 2.822 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 10.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 2.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 26 |
| з яких цукри, г/100г | 24.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 207 |
| кДж/100г | 868 |
| Сіль, г/100г | 0.04 |
| Торгова фірма "Рудь" | На карті | ||
| Торгова фірма "Рудь" | |||