Характеристики Морозиво сорбет зі шматочками полуниці Полуничний Рудь п/у 3кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-24 |
|---|
| Назва (укр.) | Морозиво сорбет зі шматочками полуниці Полуничний Рудь п/у 3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Морозиво сорбет Полуничний Рудь 3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Морозиво Рудь Полуничний сорбет зі шматочками полуниці 3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Ice cream Rud Strawberry sorbet with strawberry pieces 3kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823097813959 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.4 |
| Глибина, см | 35.5 |
| Ширина, см | 18.4 |
| Вага брутто, кг | 3.082 |
| 4823097814253 | Коробка (2 шт) |
| Висота, см | 24.2 |
| Глибина, см | 36.4 |
| Ширина, см | 18.4 |
| Вага брутто, кг | 6.406 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.242 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 0 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 0 |
| Вуглеводи, г/100г | 31.4 |
| з яких цукри, г/100г | 29.4 |
| Калорійність, ккал/100г | 126 |
| кДж/100г | 536 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 0 |
| Торгова фірма "Рудь" | На карті | ||
| Торгова фірма "Рудь" | |||