Характеристики Лід харчовий преміум куб 5х5см Моршинська м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-25 |
|---|
| Назва (укр.) | Лід харчовий преміум куб 5х5см Моршинська м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Лід харчовий куб 5х5см Моршинська 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Лід харчовий Моршинська преміум куб 5*5см 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Edible ice Morshynska premium cube 5*5cm 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820017004008 | |
|---|---|
| Висота, см | 31.5 |
| Глибина, см | 4 |
| Ширина, см | 21 |
| Вага брутто, кг | 1 |
| 4820017004015 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 21 |
| Глибина, см | 39.5 |
| Ширина, см | 29.5 |
| Вага брутто, кг | 12.2 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.2 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| ІНДУСТРІАЛЬНІ ТА ДИСТРИБУЦІЙНІ СИСТЕМИ | |||
| ІНДУСТРІАЛЬНІ ТА ДИСТРИБУЦІЙНІ СИСТЕМИ | |||