Характеристики Ковбаса На дровах зі свининою Ранчо н/к 1с в/у 0.22кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-07 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса На дровах зі свининою Ранчо н/к 1с в/у 0.22кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса На дров зі свин Ранчо н/к 0.22кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Ранчо На дровах зі свининою напівкопчена перший сорт 0.22кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Rancho Wood-fired with pork semi-smoked 1 grade 0.22kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079001985 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.9 |
| Глибина, см | 5 |
| Ширина, см | 7.1 |
| Вага брутто, кг | 0.244 |
| 14823079001982 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 13.0 |
| Глибина, см | 38.6 |
| Ширина, см | 29.2 |
| Вага брутто, кг | 4.878 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.318 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 35 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 14.1 |
| Вуглеводи, г/100г | 3.7 |
| з яких цукри, г/100г | 0.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 386.5 |
| кДж/100г | 1598.5 |
| Сіль, г/100г | 2.6 |
| Насичені жири, г/100г | 15.8 |
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||