Характеристики Наповнювач гігієнічний дрібний Преміум Мафін 4кг.
| Назва (укр.) | Наповнювач гігієнічний дрібний Преміум Мафін 4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Наповнювач гіг дрібний Преміум Мафін 4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Наповнювач гігієнічний Мафін Преміум дрібний 4кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Hygienic filler Mafin Premium small 4kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820269060098 | |
|---|---|
| Висота, см | 35.3 |
| Глибина, см | 8.7 |
| Ширина, см | 28.9 |
| Вага брутто, кг | 4.122 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ ТУАЛЕТУ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Підходить для котів будь-якої породи та віку. Наповніть лоток шаром не менше 5-7см. Прибирайте совком утворені грудочки. У разі потреби поновлюйте вміст лотка наповнювачем до потрібного об'єму. Повністю оновлюйте наповнювач один раз в 27 днів. Насолоджуйтесь комфортом разом з вашим котиком |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Suitable for cats of any breed and age. Fill the tray with a layer of at least 5-7cm. Remove any lumps with a scoop. If necessary, renew the contents of the tray with filler to the desired volume. Completely renew the filler once every 27 days. Enjoy comfort with your cat |
| Склад (укр.) | 100% природна бентонітова глина, видобута в екологічно чистому регіоні Поділля |
|---|---|
| Склад (англ.) | 100% natural bentonite clay mined in the ecologically clean region of Podilia |