Характеристики Наповнювач гігієнічний сапонітовий Cat's Premium 6кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-08 |
|---|
| Назва (укр.) | Наповнювач гігієнічний сапонітовий Cat's Premium 6кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Наповнювач гігієн сап Cat's Premium 6кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Наповнювач гігієнічний Cat's Premium сапонітовий 6кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Hygienic filler Cat's Premium saponite 6kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820273540012 | |
|---|---|
| Висота, см | 28.4 |
| Глибина, см | 10.2 |
| Ширина, см | 24.8 |
| Вага брутто, кг | 6.260 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ ТУАЛЕТУ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Насипте наповнювач в чистий сухий лоток (шар до 5см). Не досипайте до краю лотка принаймні 2см. Познайомте котика з новим наповнювачем Cat's Premium. Регулярно збирайте з лотка все зайве та досипайте відповідну кількість наповнювача. Повністю замініть наповнювач, як тільки він втратить свої гігієнічні властивості. Не викидайте використаний наповнювач в каналізацію |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Pour the litter into a clean, dry tray (up to a 5cm layer). Do not add at least 2cm to the edge of the tray. Introduce your cat to the new Cat's Premium litter. Regularly remove any excess litter from the litter box and add the appropriate amount of litter. Replace the litter completely as soon as it loses its hygienic properties. Do not dispose of used litter down the drain |
| ТОВ "Нейчерал Мінералз" | |||
| ТОВ "Нейчерал Мінералз" | |||