Характеристики Шинка нарізка Куряча Алан в/к в/ґ лоток 0.1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-30 |
|---|
| Назва (укр.) | Шинка нарізка Куряча Алан в/к в/ґ лоток 0.1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Шинка нарізка Куряча Алан в/к 0.1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Шинка Алан Куряча нарізка варено-копчена вищий ґатунок 0.1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Ham Alan Chicken sliced boiled and smoked highest grade 0.1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823036504900 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.5 |
| Глибина, см | 1.7 |
| Ширина, см | 11.7 |
| Вага брутто, кг | 0.112 |
| 4823036504917 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 7.0 |
| Глибина, см | 32.2 |
| Ширина, см | 22.0 |
| Вага брутто, кг | 1.250 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.13 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 1.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 19 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 1.5 |
| г/100г | 2 |
| Калорійність, кДж/100г | 398 |
| ккал/100г | 94 |
| Сіль, г/100г | 1.8 |
| Насичені жири, г/100г | 0.5 |