Характеристики Оселедець патраний Матіас Добра риба х/к б/г в/у 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Оселедець патраний Матіас Добра риба х/к б/г в/у 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Оселедець патр Матіас Добра риба 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Оселедець Добра риба Матіас патраний холодного копчення без голови 0.25кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Herring Dobra ryba Matjes gutted cold smoked without head 0.25kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820065610756 | |
|---|---|
| Висота, см | 23.5 |
| Глибина, см | 3.2 |
| Ширина, см | 14.8 |
| Вага брутто, кг | 0.254 |
| 14820065610753 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 8.4 |
| Глибина, см | 40.6 |
| Ширина, см | 29.8 |
| Вага брутто, кг | 3.326 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.278 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 13 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 19 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| Калорійність, кДж/100г | 807.5 |
| ккал/100г | 193 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||