Характеристики Оселедець філе-шматочки маринований в кисло-солодкому соусі Матьє Добра риба відро 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Оселедець філе-шматочки маринований в кисло-солодкому соусі Матьє Добра риба відро 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Оселедець кисл-сол Матьє Добра риба 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Оселедець Добра риба Матьє філе-шматочки маринований в кисло-солодкому соусі 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Herring Dobra ryba Matjes fillet-pieces marinated in sweet and sour sauce 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820065611616 | |
|---|---|
| Висота, см | 10.7 |
| Глибина, см | 12.5 |
| Ширина, см | 12.5 |
| Вага брутто, кг | 1.074 |
| 14820065611613 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 11.1 |
| Глибина, см | 25.1 |
| Ширина, см | 24.7 |
| Вага брутто, кг | 4.314 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.018 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 22 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 14 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| з яких цукри, г/100г | 0 |
| Калорійність, ккал/100г | 221 |
| кДж/100г | 924.66 |
| Сіль, г/100г | 3.5-4.5 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||