Характеристики Підгузники для дітей 11-16кг 5 Active baby Pampers 64шт.
| Назва (рос.) | Подгузники для детей 11-16кг 5 Active baby Pampers 64шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Підгузники для дітей 11-16кг 5 Active baby Pampers 64шт |
| Коротка назва (рос.) | Подгузники 5 Active baby Pampers 64шт |
| Коротка назва (укр.) | Підгузники 5 Active baby Pampers 64шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Подгузники Pampers Active baby 5 для детей 11-16кг 64шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Підгузники Pampers Active baby 5 для дітей 11-16кг 64шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Diapers Pampers Active baby 5 for children 11-16kg 64pcs/pack |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 8001090949974 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.9 |
| Глибина, см | 24.5 |
| Ширина, см | 33.2 |
| Вага брутто, кг | 2.212 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ПІДГУЗНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ГІГІЄНИ ДИТИНИ |
| Кількість, шт. | 64 |
| Вік споживача, ДИТИНА | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |
| Вага дитини, КГ | 11-16 |
|---|
| ПРОКТЕР ЭНД ГЕМБЛ ТРЕЙДИНГ УКРАИНА | На карті | ||
| ПРОКТЕР ЭНД ГЕМБЛ ТРЕЙДИНГ УКРАИНА | |||
| ТОВ "Проктер Енд Гембл Україна" | На карті | ||
| ТОВ "Проктер Енд Гембл Україна" | |||